BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Politike

Mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD-së, zbardhet ftesa e Bujar Nishanit për mediat

Mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD-së, zbardhet ftesa e

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike ka njoftuar mediat e pranishme në Selinë e PD-së se mbledhja e Këshillit Kombëtar të kësaj force politike do të zhvillohet me praninë e gazetarëve.

"Një ditë shumë e rëndësishme, për PD dhe për të ardhmen e saj, duke qenë se është ditë e rëndësishme, dëshiroj që ju të përmbushni misionin tuaj për transparencë. Ju ftoj të jeni prezent në mbledhjen e Këshillin kombëtar", u shpreh Bujar Nishani.