BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Politike

Mbyllet mbledhja me Bashën, Xhelal Mziu tregon se çfarë është vendosur

Mbyllet mbledhja me Bashën, Xhelal Mziu tregon se çfarë

Pasditen e sotme kryedemokrati Lulzim Basha zhvilloi një mbledhje me deputetët e rinj, por jo vetëm në selinë blu.

Gjatë fjalës së tij ai shtroi problematikat që vetë Basha apo dhe të tjerë në PD kanë parashtruar prej ditësh.

Pas përfundimit të mbledhjes kandidatët për deputetë shmangin mikrofonat, flet vetëm Xhelal Mziu: Do mbledhim provat për krimet elektorale.

Më të lexuarat