BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Politike

‘Me 25 prill do bëjmë gol të gjithë bashkë’ Agron Duka publikon foton dhe ‘përfshin’ vëllanë në fushatën elektorale

‘Me 25 prill do bëjmë gol të gjithë bashkë’

Kreu i PAA-së, Agron Duka ka postuar një foto së bashku me të vëllanë Armando Duka, kreu i FSHF-së dhe me disa miq, në të cilën shkruan se më 25 prill do të bëjnë ‘gol’ të gjithë bashkë.

“Kur takohen vëllezërit Duka me miq të vyer si: Gëzim Zalla , Ed Gryka ,Zhani Noti merr edhe opinione se si duhet të punojmë për të fituar bindshëm jo vetëm Durrësin por gjithë Shqipëria “Aleanca për Ndryshim” . Do bëjmë ” GOL” të gjithë bashkë”,- shkruan Agron Duka.

‘Me 25 prill do bëjmë gol të gjithë bashkë’

Më të lexuarat