BREAKING NEWS

Ilir Meta plas bombën: Basha ka bërë dopio lojë me marrëveshjen e detit me Greqinë

Ilir Meta plas bombën: Basha ka bërë dopio lojë me
x
BREAKING NEWS

Basha flet për përjashtimin e Berishës: Një vendim i pashmangshëm për dy arsye të rëndësishme

Basha flet për përjashtimin e Berishës: Një vendim i
x
BREAKING NEWS

30 qershori legjitim, Meta: Vendimin për zgjedhjet në 6 bashki do ta jap kur të...

30 qershori legjitim, Meta: Vendimin për zgjedhjet në 6 bashki do ta
x
BREAKING NEWS

Blendi Gonxhe del me njoftimin e rëndësishëm: Para 31 dhjetorit duhet të dorëzoni këto dokumente

Blendi Gonxhe del me njoftimin e rëndësishëm: Para 31 dhjetorit
x
BREAKING NEWS

Rama jep lajmin fantastik, zbulon shumën e lekëve bonus për pensionistët për vitet 2022-2024

Rama jep lajmin fantastik, zbulon shumën e lekëve bonus për
x
BREAKING NEWS

Rritet numri i rasteve të reja, Ministria e Shëndetësisë: Në 24 orët e fundit ka humbur jetën 3 qytetarë në Shqipëri

Rritet numri i rasteve të reja, Ministria e Shëndetësisë:
x
BREAKING NEWS

Detaje të reja nga ekzekutimi i Pashko Ujkës/ 30 mijë euro u bënë shkak, si e vrau 20-vjeçari ish-deputetin, cili ishte roli i bashkëpunëtorit në atentat

Detaje të reja nga ekzekutimi i Pashko Ujkës/ 30 mijë euro u
x
BREAKING NEWS

Mbyllen hetimet, SPAK i jep goditjen e fundit Enkelejda Hoxhës dhe Aldo Tabakut, zbardhet vendimi

Mbyllen hetimet, SPAK i jep goditjen e fundit Enkelejda Hoxhës dhe Aldo
x

Politike

Me Berishën apo Bashën? Tomorr Alizoti e thotë troç: Në këtë garë unë...

Me Berishën apo Bashën? Tomorr Alizoti e thotë troç:

Deputeti demokrat, Tomorr Alizoti, në një intervistë në ‘Opinion’ ju ka dhënë një përgjigje mediave të cilat e rendisin njëherë me Bashën dhe njëherë me Berishën.

Alizoti tha se në këtë garë nuk është me asnjërin, ai është në PD për historinë e tij familjare.

Sipas Alizotit lufta mes Bashës dhe Berishës po përçan PD-në, prandaj është koha që të reflektojnë.

‘Unë në këtë garë nuk jam me asnjërin. Unë në PD nuk jam as për Berishën dhe as për Berishën, në PD jam për historinë familjare, për njerëzit e mi pa varre. Është koha që të dy të reflektojnë, se përplasja mes tyre po përçan PD-në’, tha Alizoti.