BREAKING NEWS

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi të vërtetat e pandemisë dhe skandalin e numrit të vdekjeve: E kuptuam situatën menjëherë, jam i gatshëm të vë bast se vendet që janë mbyllur ...

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi
x

Politike

“Me dhimbje mora vesh lajmin e hidhur”, Avdullah Hoti ngushëllon kryeministrin Rama për humbjen e nënës

“Me dhimbje mora vesh lajmin e hidhur”, Avdullah Hoti

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka ngushëlluar familjen e kryeministrit Edi Rama për humbjen e nënës.

Hoti shkruan në Facebook se me dhimbje ka marrë vesh lajmin për vdekjen e Aneta Ramës, ndërsa përcjell ngushëllime në emër të tij dhe të qeverisë kosovare.

“Me dhimbje mora lajmin për ndarjen nga jeta të nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama! Në emrin tim dhe të Qeverisë së Republikës së Kosovës u shpreh ngushëllimet më të sinqerta kryeministrit Rama, familjes dhe gjithë të afërmve për humbjen e njeriut të tyre të dashur. Qoftë i përjetshëm kujtimi për të!”, shkruan Hoti.

Më të lexuarat