BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Politike

‘Më e bukur dhe më e fortë!’, Rama publikon pamjet dhe jep lajmin e mirë nga Kruja

‘Më e bukur dhe më e fortë!’, Rama publikon pamjet

Shkolla 9-vjeçare dhe kopshti “Kastrioti” në Derven të Krujës është rindërtuar pasi u shkatërruar nga tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit.

Kryeministri Edi Rama ka bërë publike pamjet e shkollës 9 vjeçare ku duket se ambienti është bërë gati për nxënësit dhe mësuesit.

Me anë të një postimi në Facebook, Rama shkruan: “Kjo është shkolla 9- vjeçare dhe kopshti “Kastrioti” në Derven të Krujës më e madhe, më e bukur edhe më e fortë.

Puna po vijon përditë, në kantiere me cilësi shembullore, ku punohet me orë të zgjatura e ku po marrin formë godinat e pakrahasueshme me ato që shkatërroi tërmeti. #SkaKohëPërPushim”.

 

‘Më e bukur dhe më e fortë!’, Rama publikon pamjet

Më të lexuarat