BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x
BREAKING NEWS

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe tregon si po shkon drejt burgut ish-kryeministri, zbardh planin e tij për të shkaktuar sërish vrasje politike

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe
x
BREAKING NEWS

Drejt zbardhjes së plotë! Person me rrezikshmëri shumë të lartë, të rejat e fundit nga hetimet për sulmin ndaj Top Channel. Hetuesit kanë tre profile të sakta ADN-je

Drejt zbardhjes së plotë! Person me rrezikshmëri shumë
x
BREAKING NEWS

Gazetari zbardh prapaskenat mes PD dhe kandidatëve të primareve: Ka pasur marrëveshje të heshtura, ja ujditë që janë bërë në disa bashki në veri të vendit

Gazetari zbardh prapaskenat mes PD dhe kandidatëve të primareve: Ka
x
BREAKING NEWS

Koncesionet dhe investitorët strategjikë shkaktojnë debate tek “Ligjet”, opozita prezanton projektligjin për kompanitë “offshore” dhe kërkon të ndalohen pasi mbi 1 miliardë euro shkojnë te qeveria

Koncesionet dhe investitorët strategjikë shkaktojnë debate tek
x
BREAKING NEWS

Abuzimet me fondet e bujqësisë nga AZHBR, prodhuesit dhe opozita shpërthejnë në sulme të forta ndaj Ministrisë së Bujqësisë, akuza se paratë e BE shkojnë për klientët e qeverisë

Abuzimet me fondet e bujqësisë nga AZHBR, prodhuesit dhe opozita
x
BREAKING NEWS

Dimër në pranverë! “Mëngjesi i sotëm tipik dimri ka regjistruar temperatura -4 gradë”/ Lajda Porja tregon kthesën e madhe që pritet për ditët në vazhdim…

Dimër në pranverë! “Mëngjesi i sotëm tipik dimri
x

Politike

"Më e fuqishmja që Tirana ka njohur"/ Berisha zbulon planin pas përjashtimit nga Kuvendi dhe tregon lëvizjen për rrëzimin e Edi Ramës: Të enjten do jem…

"Më e fuqishmja që Tirana ka njohur"/ Berisha zbulon planin

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas përjashtimit me 10 ditë nga punimet e Kuvendit si shkak i situatës së krijuar ditën e djeshme në seancë.

Berisha u shpreh se të enjten do të jetë duke përgatitur protestën më të fuqishme që Tirana ka njohur ndonjëherë.

“Java që vjen do të jetë java e veprimtarisë intensive të Sali Berishës. Parlamenti i Lindës dhe i Ramës është parlamenti i turpit në historinë e vendit.

Ndaj dhe do të ketë një veprimtari intensive dhe e garantoj që beteja do të zhvillohet në çdo skaj të Tiranës, në çdo sallë. Të enjten jam në përgatitje të protestës më të fuqishme që Tirana ka njohur. Ky është veprimtaria e Sali Berishës”, tha Berisha.

Më të lexuarat