BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska të destabilizojë Shqipërinë, protesta e 7 korrikut mund të prodhojë viktima

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal ndaj presidentit, akuzohet së bashku me Kryemadhin për fshehje pasurie, në “filtër” dhe 8 zyrtarë të LSI

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal
x
BREAKING NEWS

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të PD dhe si do e përzërë Sali Berishën pasi gjykata të rrëzojë “Foltoren”

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të
x
BREAKING NEWS

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të “trazojnë” politikën shqiptare pas 24 korrikut

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të
x

Politike

“Më e keqja tashmë është thënë, ‘Trekëndëshi i Bermudës’ dhe ‘Peng i Ramës’”, gazetari Genc Burimi nxjerr prapaskenat politike dhe bën paralajmërimin e fortë: Do kemi përleshje mes...

“Më e keqja tashmë është thënë,

Gazetari Genc Burimi ishte i ftuar sot në emisionin ‘Breaking’ ku foli për temën “A po bëhet teatër në partinë demokratike”?.

Ai u shpreh se më e keqja tashmë është thënë “Trekëndëshi i Bermudës” dhe “Peng i Ramës”, duhet të presim 11 dhjetorin dhe 18 dhjetorin për një panoramë më të qartë.

“Gjykata nuk është aty për të marrë një vendim thjesht për ta noterizuar atë, kjo do ta sjell në një mesele.  Më e keqja tashmë është thënë “Trekëndëshi i Bermudës” dhe “Peng i Ramës”, ne nuk e dimë se çfarë do ndodh. Do shkojmë drejt një përleshje mes forcave militante të Bashës dhe Berishës, nuk e dime nëse do kemi një grup të ri parlamentar të Berishës së bashku me deputetët e LSI.  Unë pres të dëgjoj 11 dhjetorin dhe 18 dhjetorin, aty do jetë panoramë më e qartë.  Berisha nuk është një shembull i trimërisë pasi ai e mbështeti Bashën kur u rizgjodh në krye të PD-s, tha Genc Burimi.

Më të lexuarat