BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Politike

“Më e mira është përpara”, Manastirliu ndan një tjetër lajm fantastik

“Më e mira është përpara”, Manastirliu ndan

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar pamjet nga spitali i ri në Kukës. “SkaKohëPërPushim për të çuar përpara investimet për modernizimin e spitaleve tona, nga veriu në jug, për të ndërtuar, me punë çdo ditë”, shkruan ministrja.

Postimi i Manastirliut

#KantieriiShëndetësisë

Spitali i ri i #Kukësit, me sallat moderne të kirurgjisë, urgjencën me standarde bashkëkohore dhe maternitetin e ri, do të #transformojnë shërbimin në kompleksin e ri spitalor, për banorët e qarkut verilindor

#SkaKohëPërPushim për të çuar përpara investimet për modernizimin e spitaleve tona, nga veriu në jug, për të ndërtuar, me punë çdo ditë, #ShëndetësinëQëDuam

#MëeMiraështëPërpara

“Më e mira është përpara”, Manastirliu ndan