BREAKING NEWS

Thellohet përçarja në PD/ Nga Mallakastra në Krujë, zbardhen 7 kandidatët e grupit të Alibeajt për zgjedhjet lokale. Kush janë emrat e njohur

Thellohet përçarja në PD/ Nga Mallakastra në Krujë,
x
BREAKING NEWS

“Tërmet” tek opozita në dhjetor, nga rikthimi i Lulzim Bashës në krye të PD, tek përjashtimi i Berishës dhe Metës nga Parlamenti, ja prapaskenat

“Tërmet” tek opozita në dhjetor, nga rikthimi i Lulzim
x
BREAKING NEWS

Joe Biden fut në ankth politikën shqiptare, pushtetarët e lartë të korruptuar “në rrethin e ferrit” nga kushtet evropiane, si do të plotësohen me materiale shtesë nga amerikanët dosjet “përvëluese” në SPAK

Joe Biden fut në ankth politikën shqiptare, pushtetarët e
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja kush ka qenë njeriu i besuar i CIA në Shqipëri gjatë Luftës së Dytë Botërore dhe çfarë i ka shkruar në një raport Uashingtonit në shtator 1944 për shqiptarët

Muharrem Xhafa: Ja kush ka qenë njeriu i besuar i CIA në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Shqipëria do pushtohet nga dimri i acartë, ja çfarë ka rezervuar moti për ditët e para të Dhjetorit (TABELAT)

Shqipëria do pushtohet nga dimri i acartë, ja çfarë ka
x
BREAKING NEWS

“Gropa ruse” në zemër të Evropës, Suedia tronditet nga një skandal spiunazhi si nëpër filma, zbulohet një ndërtesë plot me oficerë të inteligjencës sekrete të Kremlinit

“Gropa ruse” në zemër të Evropës, Suedia
x
BREAKING NEWS

(VIDEO) "U kry... mos e fut aty"/ Ambasadores Yuri Kim i ndodh incidenti në Tiranë, një personazh i njohur për mediat kërcënon diplomaten, truprojat e largojnë me shpejtësi

(VIDEO) "U kry... mos e fut aty"/ Ambasadores Yuri Kim i ndodh
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Çfarë ndodhi? Taulant Balla zbarkon në Hagë, zbardhet kërkesa ndaj Këshillit të Evropës

VIDEO/ Çfarë ndodhi? Taulant Balla zbarkon në Hagë,
x

Politike

“Me hidhërim të thellë mësova ndarjen e papritur nga jeta të...”, Ilir Meta jep lajmin e hidhur (FOTO)

“Me hidhërim të thellë mësova ndarjen e papritur nga

Ish-Presidenti Ilir Meta ka reaguar për ndarjen e parakohshme nga jeta të gazetarit Nimet Isufi si pasojë e një ataku kardiak.

“Me hidhërim mësova për ndarjen e papritur nga jeta të gazetarit profesionist, Nimet Isufi.

Duke ndarë dhembjen me familjen, miqtë dhe të gjithë kolegët gazetarë, ju shpreh ngushëllimet e mia më të ndjera!

I paharruar kujtimi!”, shkruan Meta.

Më të lexuarat