BREAKING NEWS

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe 2 mijë të vdekur brenda ditës

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe
x

Politike

“Me Mark Zuckenberg, krijuesin e Facebook”, kryeministri Rama nuk ndalet, nxjerr foto nga Gjermania