BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Politike

‘Më mirë vonë se kurrë dhe inshallah këtë herë deri ...’, kryeministri Rama përshëndet vendimin e Lulzim Bashës

‘Më mirë vonë se kurrë dhe inshallah këtë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish pas deklaratës së kryedemokratit Lulzim Basha pas më parë për rikthimin në tryezën e bisedimeve për reformën zgjedhore..

Postimi i Ramës:

Kthimi i opozitës jashtëparlamentare në tryezën e Reformës Zgjedhore një kthesë për t'u përshëndetur! Më mirë vonë se kurrë dhe inshallah këtë herë deri në mbylljen e këtij procesi të stërzgjatur, sepse koha nuk pret dhe me vullnet të mirë mund të arrihet shpejt në konsensus