BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Politike

“Më solli Shkëlzeni nëpërmjet Çim Pekës”/ Evi Kokalari “kërcënon” Sali Berishën: Kujdes se Kokalarët nuk janë grekë!

“Më solli Shkëlzeni nëpërmjet Çim

Aktivistja Evi Kokalari, e cila prej ditësh ka sulmuar kryetarin e Partisë Demokratike, Sali Berisha, sekretarin e Përgjithshëm dhe disa eksponentë të PD dhe FRPD-së, ka reaguar sërish në rrjetet sociale.

Kokalari i kërkon Berishës të bëjë kujdes, pasi pretendon se ky i fundit nuk po e justifikon dot besnikërinë ndaj demokratëve.

Ajo deklaron se në Partinë Demokratike nuk u vetofrua për të kontribuar, por sipas saj ishte Shkëlzen Berisha ai që e mori nëpërmjet gazetarit Çim Peka.

“Cogito, Ergo, Sum.

Edhe diplomatët "top notch" i keni!!

Po, po Kali i Trojës jam. Kali i Trojës së të djathtës Shqiptare. Jam Kali i Trojës i demokratëve të ndershëm që ju dhanë me shpirt për të mbrojtur dinjitetin e Sali Berishës. Ama, kur ju të gjithë talleni me dinjitetin tonë duke vjedhur pa pikë turpi votën, armiku jemi ne, jo ju!!!

Ju njerëz, as 'damage control' nuk dini të bëni. Ndërkohë që po mundoheni të më etikoni si të blerë dhe të shitur, akoma, asnjë nga ju nuk ka adresuar vjedhjet e garës së Forumit Rinor. Sepse gara është thelbi.

Dhe z. Berisha, kujdes, se Kokalarët nuk janë Grekë. Patriotizmin dhe besnikërinë ndaj Shqipërisë kemi një shekull që e kemi vërtetur. Ju as besnikërinë ndaj demokratëve nuk po e justifikoni dot.

Oh, se harrova; nuk u vet ofrova. Më solli Shkëlzeni nëpërmjet Çim Pekës.

Me që Mal Berisha e fshiu postin e tij që kisha ndarë, po shtoj fotot e msg që të kuptoni atë që kam shkruar”, shkruan Kokalari.