Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

‘Melankoli’, kryeministri Rama poston foton e veçantë mes detit dhe hënës

Postuar: 14/08/2019 - 20:48

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak minuta më parë një foto peizazhi, në të cilën shfaqet deti dhe hëna.

Mirëpo vëmendjen e të gjithëve ka marrë fjala, që kryeministri ka zgjedhur për ta përshkruar këtë foto ‘melankoli’.

Kujtojmë që Rama prej disa ditësh ndodhet në vilën qeveritare në Dhërmi, ku po kalon pushimet së bashku me bashkëshorten e tij, Lindën dhe fëmijët e tyre, Zahon, Gregun dhe Rean.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/12/2019 - 07:12

Në komisionet parlamentare është parashikuar miratimi nen për nen dhe kalimi në seancë plenare i ligjeve të paketës anti-shpifje.Ligji është kundërshtuar nga OSBE dhe organizma të tjerë që i kanë vlerësuar të nxituara

Postuar: 15/12/2019 - 21:47

Ish kryetari i Gjykatës së Larte Xhezair Zaganjori dhe tre ish gjyqtarë të tjerë të Gjykatës së L

Postuar: 15/12/2019 - 21:22

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji do të publikojë përgjime të reja që mund të mb

Postuar: 15/12/2019 - 20:39

Gjatë fjalës së tij në Akademinë Politike të FRPD-së, kreu i PD-së Lulzim Basha parashtroi edhe p

Postuar: 15/12/2019 - 19:43

Udhëzimi i parë i prokurorit të Përgjithshëm Olsian Çela është nxjerrë në funksion të krijimit të

Postuar: 15/12/2019 - 19:21

I ftuar në Akademinë Politike të FRPD-së, Christian Kremerë zv sekretar i Përgjithshëm i Unionit