BREAKING NEWS

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm për taksën ndaj Serbisë, ja çfarë u vendos dhe kur do hyjë në fuqi

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm
x

Gossip

Çmendet Arian Çani, hap emisionin me masa 'ekstreme' kundra koronavirusit (FOTOT)

Çmendet Arian Çani, hap emisionin me masa 'ekstreme'

Arian Çani ka suprizuar mbrëmjen e sotme pasi e ka hapur emisionin duke treguar se është mjaft i shqetësuar nga koronavirusi, dhe për këtë ka bërë edhe improvizime.

Siç e shikoni nga pamjet e mëposhtme, Çani ka vendosur në fytyrë një palë të mbathura femrash.

“Kemi marrë masat, kjo masë është në kuadër të shqetësimit që është përhapur për koronavirusin. Kjo është maska më e mirë në botë, mos keni asnjë ankth dhe asnjë shqetësim, falenderoj Sofinë që ma mundësoi këtë maskë”.

Pas kësaj ai vendos të hapë një dhuratë që i kishte mbërritur në studio siç thotë ai nga balerinat serbe që në pamje të parë dukej si trendafil. Ai e zbërthei atë dhe brenda tij dolën një palë tanga të cilat edhe këto i vendosi në fytyrë.

Çmendet Arian Çani, hap emisionin me masa 'ekstreme'Çmendet Arian Çani, hap emisionin me masa 'ekstreme'Çmendet Arian Çani, hap emisionin me masa 'ekstreme'