Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mendohej se do të kandidonte për Bashkinë Sarandë, merret vendimi i papritur për kryetarin e PS-së

Postuar: 16/05/2019 - 20:52

Ardian Kola është emëruar sot drejtues i institucionit më të ri, Agjencisë Vendore të Kadastrës në Sarandë .

Agjencia e Kadastrës është një bashkim i dy institucioneve të mëparshme, Hipotekave dhe Aluizni, bashkim i cili pritet tu japi fund sorallatjeve të panevojshme të qytetarëve.

Ardian Kola ishte një nga emrat e lakuar si kandidat për kryetar Bashkie deri ditën e fundit të shpalljes së kanditurave nga Partia Socialiste.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 23:56

Familja e presidentit, Ilir Meta gjatë vitit 2018 ka mundur të fusë në arkën e vet, ndër të tjera edhe 39 mijë euro nga shitja e një shtëpie.Në deklaratën e pasurisë të dorëzuar në ILDKP, familja presidenciale ka dekl

Postuar: 23/05/2019 - 23:26

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi i ftuar në emisionin “360 Gradë” u shpr

Postuar: 23/05/2019 - 23:15

Ish-kryeministri Sali Berisha kërcënoi në emisionin “Opinion” që nëse mbahen zgjedhje

Postuar: 23/05/2019 - 23:02

Ish-kryeminsitri Sali Berisha, i është përgjigjur nga studio e ‘Opinion’ akuzave të P

Postuar: 23/05/2019 - 22:55

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV

Postuar: 23/05/2019 - 22:50

Aktori Laert Vasili i kërkoi kreut të partisë Konservatore, Kujtim  Gjuzi se nëse në 25 maj

Postuar: 23/05/2019 - 22:38

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma deklaroi në emisionin Open se letrat e Edi Ramës