BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Politike

Mesila Doda nxjerr dy fakte skandaloze për Fredi Belerin: Këto lloj njerëzish nuk mund të mbrohen

Mesila Doda nxjerr dy fakte skandaloze për Fredi Belerin: Këto lloj

Sipas deputetes Mesila Doda ka dy fakte skandaloze sa i takon çështjes së Fredi Belerit. Sonte në studion e “Opinion” deklaroi se së pari letërporosia e Prokurorisë së Tiranës nuk mori përgjigje nga Athina lidhur me kryebashkiakun dhe së dyti dosja e tij rezulton e vjedhur, pasi siç thekson Doda ka vetëm dy fletë brenda saj.

Mesila Doda: Meqënëse është çështja e kandidatit më të mirë, ne filluam të flasim qysh në Shtator për këtë çështje, qysh kur u tha emri i Belerit dhe kemi refuzuar si forcë politike ta imagjinojmë që ishte vërtet ky. Sepse po ta shikosh minoriteti grek ka figura të shkëlqyera që janë profesorë, janë miq tanë dhe ndërkohë gjejmë një person i cili ka një formim prej hidrauliku dhe është një person recidivist që ka marrë pjesë në masakrën e Peshkëpisë.

Ivi Kaso: Është deklaratë e fortë kjo, ka pushuar hetimet SPAK-u. Jo mor jo! Ku e di ti?!

Mesila Doda: Janë dy fakte që janë skandaloze, letërporosia e Prokurorisë së Tiranës që nuk i kthehet përgjigje nga Athina dhe e dyta në gjykatë dosja e Fredi Belerit është e vjedhur, janë gjetur vetëm dy fletë brenda. Këto lloj njerëzish nuk mund të mbrohen, s’ka asnjë kuptim!

Më herët, Doda nxorri dhe foto të Belerit me flamurin e Vorio-Epirit dhe citoi dëshminë e penalitetit të tij.