BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Politike

Mësimi i alternuar/ Ministrja Kushi jep njoftimin e rëndësishëm, tregon cilat klasa do bëjnë mësim në shkollë

Mësimi i alternuar/ Ministrja Kushi jep njoftimin e

Pas kërkesës nga ana e Ministrisë së Shëndetësisë që shkollat të bëhen në mënyrë të kombinuar, online dhe në klasa, ministrja e Arsimit, Evis Kushi, ka njoftuar se ky skenar i ri do të nisë më 1 dhjetor. Kushi njofton se klasa e parë deri në klasën e pestë, si dhe klasat e dymbëdhjeta do të bëjnë mësim në klasa.