BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Politike

Meta del me mesazhin e veçantë që në orët e para të mëngjesit: Sot është dita e ...

Meta del me mesazhin e veçantë që në orët e para

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti i vendit, Ilir Meta, në Ditën e Dëshmorëve ka kujtuar Qemalm Stafën.

Meta ka shkruar se sot është dita e Qemal Stafës dhe mijëra të rinjve që dhanë jetën për lirinë e Shqipërisë.

“Sot është dita e Qemal Stafës dhe e mijëra të rinjve dhe të rejave, që dhanë jetën për Lirinë e Shqipërisë.Lavdi e përjetshme, nderim, respekt dhe mirënjohjen më të thellë Dëshmorëve të paharruar të Atdheut, të çdo epoke!”- ka shkruar Meta.

Më të lexuarat