BREAKING NEWS

“Fenomeni Gruevski” në Shqipëri, politikanë dhe qeveritarë në rrezik, pritet publikimi i përgjimeve, emaileve dhe komunikimeve të zyrtarëve të lartë me botën e krimit e biznesmenë

“Fenomeni Gruevski” në Shqipëri, politikanë dhe
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejtë do të arrestojë kokat e korrupsionit dhe pastrimit të parave në Shqipëri, SHBA nuk do lejojë Metën dhe Berishën të shkaktojnë kaos dhe dhunë

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejtë do të arrestojë kokat e
x
BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët “dhunojnë” Vuçiçin, Brukseli fut në “listën e kuqe” Serbinë pas forcimit të bashkëpunimit me Vladimir Putinin

Ndërkombëtarët “dhunojnë” Vuçiçin,
x
BREAKING NEWS

Alarmohet Serbia, Beogradi është nën presionin më të madh nga Perëndimi që nga viti 1999, ja orët vendimtare të Vuçiçit, Kroacia paralajmëron se njohja e Kosovës është e afërt

Alarmohet Serbia, Beogradi është nën presionin më të
x
BREAKING NEWS

Godet Prokuroria e Tiranës/ Apartamente, dyqane e tokë, kërkohet sekustrimi i pasurive të personit që ka lidhje me grupe kriminale, i përfshirë në trafikun e kokainës në Gjermani

Godet Prokuroria e Tiranës/ Apartamente, dyqane e tokë, kërkohet
x
BREAKING NEWS

Thellohet goditja për presidentin Vladimir Putin/ Bilanci i thellë ekonomik i Rusisë është gjithnjë e më katastrofik

Thellohet goditja për presidentin Vladimir Putin/ Bilanci i thellë
x
BREAKING NEWS

Ish-ministri i Ekonomisë përfundon në SPAK. Zbardhen detajet

Ish-ministri i Ekonomisë përfundon në SPAK. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Pezullohen nga puna 4 zyrtarë, zbardhen akuzat që rëndojnë

Pezullohen nga puna 4 zyrtarë, zbardhen akuzat që rëndojnë
x

Politike

“Meta e di se kush mund të jetë denoncuesi i tij”/ Afera 700 mijë euro në SHBA e Presidentit, Lorenc Vangjeli e thotë troç: Rrethi i njerëzve të dyshuar...

“Meta e di se kush mund të jetë denoncuesi i tij”/ Afera

Analisti Lorenc Vangjeli shprehet se Presidenti Ilir Meta mund ta dijë se kush është denoncuesi apo sponsorizuesi i artikullit të gazetës austriake.

Vangjeli mendon se ky artikull mund të jetë sponsorizuar nga personat e akuzuar për inceneratorët.

“Instikti më thotë që vetë Meta e di se cili mund të jetë denoncuesi i tij. Meqënese po flasim për një histori sa kohë nuk ka në citim të saktë, mund të jetë edhe një thashethem, unë po rrëfej atë që qarkullon në Tiranë, në kafenetë e bllokut, që thotë që është rrethi i njerëzve të dyshuar që mund të ketë bërë këtë rrëfim janë këta”, deklaroi Lorenc Vangjeli.