BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Politike

Meta e ftoi për përballje publike, vjen reagimi i kryeministrit Rama, ja vendimi që ka marrë

Meta e ftoi për përballje publike, vjen reagimi i kryeministrit Rama,

Kryeministri Edi Rama ka refuzuar ftesën e Presidentit Ilir Meta për debat publik.

Rama tha se kishte shumë ftesa dhe se nuk e dinte se cili ishte ai që fliste në emër të të gjithëve.

“Iu ka ftuar edhe Meta për përballje, do pranoni? Rama: Kam shumë ftesa, nuk e kuptoj kush flet në emër të kujt. I kishte bërë ftesë edhe Gjiknurit. Presidenti shkon dhe i thotë Gjiknurit hajde përballemi në studio. Më fal por nuk ka kohë për të humbur”, tha Rama në Vizion Plus.