Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Meta e shpalli ‘non grata’, Rudina Hajdari shfaqet krah ambasadorit Borchardt dhe jep mesazhin e rëndësishëm (Foto)

Postuar: 19/11/2019 - 23:30

Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari në një postim në rrjetet sociale ka shprehur një falënderim të veçantë për ambasadorin e OSBE-së Borchardt.” Një falenderim i veçantë për Ambasadorin Borchardt për organizimin e tryezës teknike për financimin e partive politike dhe fushatës zgjedhore”, ka shkruar Hajdari. Ndërkohë theksojmë se ambasadori Borchardt u shpall dje i padëshiruar nga presidenti Ilir Meta. Statusi i Rudina Hajdarit në Instagram Një falenderim i veçantë për Ambasadorin Borchardt për organizimin e tryezës teknike për financimin e partive politike dhe fushatës zgjedhore. Një aktivitet i suksesshëm që solli bashkë të gjithë aktorët politikë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 07/12/2019 - 09:52

Ministri Fuqiplotë, Bledi Çuçi tha se ka shkuar në 13000 numri i njerëzve të strehuar në hotele, ndërsa njoftoi se pas Tiranës edhe Durrësi do të miratojë bonusin e qirasë për akomodimin e njerëzve në ambiente me qira

Postuar: 07/12/2019 - 09:29

Kryeministri Edi Rama tha gjatë mbledhjes së sotme se është përgatitur një kërkesë për shtyrjen e

Postuar: 07/12/2019 - 09:25

Kryeministri Edi Rama gjatë mbledhjes së sotme të jashtëzakonshme dha porositë e radhës se si do

Postuar: 07/12/2019 - 09:20

Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe prokuroritë e rretheve kanë gati dosjet që do të kalojnë te SPA

Postuar: 07/12/2019 - 09:16

Kryeministri Edi Rama theksoi edhe një herë sot se 15 Dhjetori është afati i fundit për strehimin

Postuar: 07/12/2019 - 09:10

Presidenti Ilir Meta ka nisur të tërhiqet nga skenarët bllokues të reformës në drejtësi.

Postuar: 07/12/2019 - 09:07

Kreu i qeverisë deklaroi se Komitetit Kombëtar për Rindërtimin do të mblidhet ditën e hënë për ta