BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Politike

Meta e shpalli ‘non grata’, Rudina Hajdari shfaqet krah ambasadorit Borchardt dhe jep mesazhin e rëndësishëm (Foto)

Meta e shpalli ‘non grata’, Rudina Hajdari shfaqet krah ambasadorit

Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari në një postim në rrjetet sociale ka shprehur një falënderim të veçantë për ambasadorin e OSBE-së Borchardt.” Një falenderim i veçantë për Ambasadorin Borchardt për organizimin e tryezës teknike për financimin e partive politike dhe fushatës zgjedhore”, ka shkruar Hajdari. Ndërkohë theksojmë se ambasadori Borchardt u shpall dje i padëshiruar nga presidenti Ilir Meta. Statusi i Rudina Hajdarit në Instagram Një falenderim i veçantë për Ambasadorin Borchardt për organizimin e tryezës teknike për financimin e partive politike dhe fushatës zgjedhore. Një aktivitet i suksesshëm që solli bashkë të gjithë aktorët politikë.

Më të lexuarat