BREAKING NEWS

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain
x
BREAKING NEWS

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me paralajmërimin e frikshëm: Mund të ketë përplasje. Ka informacion se.../ Noka: Si kurrë më parë

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me
x
BREAKING NEWS

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin Monika Kryemadhin, sulmon Inceneratorët me faktet publike të Jorida Tabakut

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin
x
BREAKING NEWS

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek dorëheqja për Shkëlzen Berishën, del videoja e Ilir Metës dhe Sali Berishës që po qarkullon me shpejtësi

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek
x
BREAKING NEWS

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”/ Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e rëndësishme dhe fatin e frikshëm që e pret Vladimir Putin: Në Shqipëri do krijonte një...

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”/
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Berisha vrasës, ka thirrur protestën për hallin e tij dhe kundër SHBA, ja pse më 7 korrik rrezikon të përsëritet ‘21 janari’ dhe çfarë e lidh kreun e ‘Foltores’ me Metën

Spartak Braho: Berisha vrasës, ka thirrur protestën për hallin e
x
BREAKING NEWS

Krimi ekonomik operacion blic/ Arrestohen 8 persona, mes tyre edhe zyrtarë të bashkisë, në pranga edhe drejtori i varrezave të Tufinës. Ja skema që përdornin për të vdekurit

Krimi ekonomik operacion blic/ Arrestohen 8 persona, mes tyre edhe zyrtarë
x
BREAKING NEWS

Shifrat e të infektuarve po arrijnë nivele të larta/ Konferencë urgjente nga Komiteti Teknik i Ekspertëve: Po qarkullon nënvarianti i ri i Omicron

Shifrat e të infektuarve po arrijnë nivele të larta/
x

Politike

Meta flet hapur: Berisha, magneti i kësaj toke, kam kaq mall për të! Jam bërë pak xheloz...

Meta flet hapur: Berisha, magneti i kësaj toke, kam kaq mall për

Presidenti Ilir Meta është rreshtuar hapur pro Sali Berishës.

Ai tha se  e ka ndjekur gjithandej, edhe në Foltore.

“Tani letrat janë hapur. Çfarë të bënim kur Berisha, magneti i kësaj toke, siç e kanë cilësuar apo Presidenti i Përgjithshëm siç e quaj unë, qëndronte në pankinë. Por tani qe ka dale ne fushen e lojes, gjerat kane ndryshuar. Moj ti po unë të kisha pasur kontakte nuk do kisha kaq mall për doktorin. E kam ndjekur gjithandej, edhe në Foltore dhe jam bërë pak xheloz të them të drejtën. E kam ndjekur njëherë Foltoren e Devollit nga fillimi deri në fund”, u shpreh Meta.

Më të lexuarat