Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin gjatë natës Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin
x

Politike

Meta i çoroditur nga shkarkimi humb toruan, ‘numëron’ live paratë, këto janë pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi (VIDEO)

Meta i çoroditur nga shkarkimi humb toruan, ‘numëron’

Kamerat kanë kapur një moment të veçantë sot nga dalja e Presidentit të Republikës Ilir Meta nga Presidenca.

Gjesti i cili po çmend rrjetin është momenti kur kreu i shtetit, i cili mesa duket ka qenë në siklet, teksa fliste para gazetarëve dhe në një moment është kapur duke lëvizur gishtin e madh të dorës, gjest ky, i cili simbolizon paratë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GAZETA SOT (@gazeta_sot) on

Më të lexuarat