BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Politike

Meta injoron arenën VIP, e ndjek ndeshjen kundër Francës me macen nga shtëpia (FOTO)

Meta injoron arenën VIP, e ndjek ndeshjen kundër Francës me macen

Presidenti Ilir Meta, ndryshe nga çdo kush që do donte ta ndiqte kombëtaren nga shkallët e stadiumit, preferuar ta shohë shtëpia super sfidën Shqipëri-Francë, e cila po luhet në stadiumin e ri, “Air Albania Stadium”.

Ndërkohë që disa portale shkruan se Meta ndodhet në stadium tek arena VIP, Meta i përgjigjet me ironi, ndërsa poston një foto me macen e tij, Sasha, teksa ndjek ndeshjen nga televizori.

“Me Sashën duke shpresuar!”, shkruan Meta në facebook.