BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Politike

Meta komenton akuzat e Autoritetit të Dosjeve dhe zbulon detaje: Përralla e manipulime, ja pse është hapur dosja

Meta komenton akuzat e Autoritetit të Dosjeve dhe zbulon detaje:

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka komentuar akuzat e Autoritetit të Dosjeve, pasi është akuzuar se ka qenë pjesë e Sigurimit të Shtetit.

I ftuar në një emision televiziv, Meta tha se akuzat e Autoritetit të Dosjeve janë përralla dhe manipulime.

“Akuzat e Autoritetit te Dosjes, përralla. Te gjithë letrat e Autoritetit të Dosjeve, manipulime. Mund të kem pasur një raport shoqëror miqësor me këdo, rasti konkret mashtrim i Edi Ramës, nuk e kam kërkuar unë emërimin e zonjës. Këto janë justifikime të Edi Ramës. Ajo dosje është hapur sepse ka dalë kudo, nuk ka asnjë gjë. Është një trillim i tyre. Nëse do të kishte moral dhe integritet Autoriteti Dosjeve mua më kishte kallëzuar penalisht”, tha Meta.