BREAKING NEWS

Meta i përgjigjet ultimatumit të Gramoz Ruçit/ Presidenti propozon emrin e radhës për kreun e KLSH, kush është pedagogu i njohur i Drejtësisë

Meta i përgjigjet ultimatumit të Gramoz Ruçit/ Presidenti
x

Politike

Meta ktheu në Kuvend ligjin për ‘Teatrin’/ Balla: Do ta trajtojmë me qetësi dhe dashuri!

Meta ktheu në Kuvend ligjin për ‘Teatrin’/ Balla: Do ta

Kreu grupit parlamentar të PS Taulant Balla ka reaguar per dekretin e presidentit Ilir Meta, i cili riktheu për herë të dytë në Kuvend ligjin për shembjen e teatrit kombëtar.

“Dekretin do ta trajtojme me qetesi e dashuri”, tha Balla, duke kutjuar ëkshtu thënien e vjetër të Metës.

Më të lexuarat