BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Politike

Meta në ankth për 25 prillin, del me një tjetër mesazh të fortë drejtuar votuesve shqiptarë

Meta në ankth për 25 prillin, del me një tjetër mesazh

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dalë me apelin drejtuar të gjithë shqiptarëve që të mos shesin pushtetin e tyre që është vota.

Meta përmes një video mesazhi të shpërndarë në Facebook, shkruan se çdo qytetarët i Shqipërisë nuk duhet të shesë votën.

Sipas tij të gjithë duhet të jemi në mbrojtje të lirisë dhe demokracisë.

“Mos e shit votën! Mbro lirinë tënde dhe demokracinë

Ju lutem shpërndajeni kudo këtë apel drejtuar çdo qytetari të Republikës!”, shkruan Meta.