BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që ndaloi dhunimin e Gert Shehut

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që
x
BREAKING NEWS

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më ftojnë sot si drejtues në polici nuk pranoj. Ja arsyeja e fortë

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime të forta: Gerti Shehu mund të jetë i rekrutuar nga shërbime inteligjence

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i menjëhershëm i policisë

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh detaje të forta dhe zbulon lëvizjet e fundit të prokurorisë

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e Berishës për agresorin

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e
x
BREAKING NEWS

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër autoritetet: Hetimi për sulmin ndaj Berishës duhet të niste më shpejt, policia duhet të...

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë, dyshohet se...

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i
x

Politike

Meta paralajmëron, tregon skenarin çfarë do të ndodhë në vjeshtë: Për fat të mirë ky është një zgjim i pandalshëm! Flet edhe për bashkëpunimin me PD

Meta paralajmëron, tregon skenarin çfarë do të ndodhë

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, në një dalje për mediat ditën e sotme ka treguar se në vjeshtë pritet të rikthehen protestat. 

"Për fat të mirë ky është zgjim i pandalshëm dhe ne do të bashkëpunojmë me çdo forcë politike opozitare", u shpreh Meta.

Meta: Ne do dalim në përkrahje te cdo iniciative qytetare. Protesta është vetë demokracia. Për fat të mirë ky është një zgjim i pandalshëm dhe ne do të bashkëpunojmë më cdo force politike opozitare, grup interesi për të vendosur llogaridhënien urgjentisht në këtë vend. Është një proces i pandalshëm, këto borxhe ku ka fusur shqiptarët do ti paguajë ai dhe shpurra e tij. Do mbretërojë Kushtetuta dhe ligji.

Më të lexuarat