BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Politike

Meta përshëndet ndjekësit nga Klosi pas kërcënimeve ndaj qeverisë, qytetari i bën komentin epik: Ke kohë aty me numëruar lëkët dhe floririn e vjedhur !! (Reagimet)

Meta përshëndet ndjekësit nga Klosi pas kërcënimeve

Pas konferencën për mediat paraditen e sotme, presidenti Ilir Meta ka përshëndetur ndjekësit e tij në Facebook nga Klosi.

Disa nga qytetarët nuk i kanë kursyer Metës komentet negative.

Sot Meta ka ngritur tonet duke thënë se nuk ka ligj-antikushtetues që kufizon presidentin. Ai ka kërcënuar qeverinë se ta provojnë që ta shkarkojnë dhe të shohin se kush shkarkohet para, duke u kujtuar kështu shpërndarjen e parlamentit.

 

Ja disa nga komentet nga ndjekësit e tij:

Meta përshëndet ndjekësit nga Klosi pas kërcënimeveMeta përshëndet ndjekësit nga Klosi pas kërcënimeveMeta përshëndet ndjekësit nga Klosi pas kërcënimeve