BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Politike

Meta tha se do shpërndajë Parlamentin, Bamir Topi e nxjerr blof: Nuk mundet për këtë arsye!

Meta tha se do shpërndajë Parlamentin, Bamir Topi e nxjerr blof: Nuk

Ish-presidenti Bamir Topi ka hedhur poshtë pretendimin e Ilir Metës se mund të shpërndajë parlamentin. Sipas Topit kjo nuk mund të ndodhë pasi vendi nuk është një krizë ekstreme të mosfunksionimit, duke i quajtur deklaratat e tij pjesë e një retorike politike.

“Presidenti mund ta shpërndajë parlamentin vetëm në raste ekstreme të mosfunksionimit. Unë besoj se është pjesë e një retorike politike”, deklaroi Topi.