BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Politike

Mimi Kodheli flet për raportin me Ditmir Bushatin dhe ka një kritikë për ish-ministrin: Duhet ta vlerësonte...

Mimi Kodheli flet për raportin me Ditmir Bushatin dhe ka një

Kandidatja e PS në Tiranë, ish-ministrja dhe deputetja Mimi Kodheli ka folur në studion e “Kjo Javë” lidhur me raportin e saj me ish-ministrin Ditmir Bushati.

“Sa i përket Ditmir Bushatit, kam bashkëpunuar me të prej shumë kohësh. E vlerësoj Ditmirin për çfarë i ka dhënë politikës dhe Ditmiri duhet ta vlerësonte politikën, sepse ishte 6 vjet ministër i Jashtëm. Ditmirin e shoh aktiv në politikë”, u shpreh Kodheli.