BREAKING NEWS

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush është modelja shqiptare që i ka marrë mendjen Silvio Berlusconit!

Telefonata që i habiti të gjithë në studio! Zbulohet kush
x

Politike

Ministrja Elisa Spiropali u shfaq duke kërcyer, LSI i drejtohet me thirrjen e fortë Edi Ramës: O kryeministër i mbaruar plasi sytë! (FOTO)

Ministrja Elisa Spiropali u shfaq duke kërcyer, LSI i drejtohet me thirrjen

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili ka shpërthyer ndaj qeverisë Rama, pasi ministrja Elisa Spiropali publikoi në rrjete sociale një video ku shfaqej duke kërcyer.

Vasili i drejtohet Ramës që të veprojë pasi po shkelen hapur rregullat anti-COVID, pasi në video shihen më shumë se 10 persona.

Postimi i plotë:

O Kryeminister i mbaruar plasi syte!

Kryeminister qeveria jote ju vendos perdite mijra gjoba deri edhe 50 milion leke qytetareve per COVID, bile nuk kurseni as pensionistet!

Po kjo ministrja Spiropali pse nuk gjobitet megjithse ka shume me teper se 10 persona dhe aq me shume FEMIJE???

Qeveri këllirë!

Gjoba dhe ligj per qytetaret, dhe qejf dhe Antiligj per ministrat, qe shkelin ligjin!

Kryeminister i mbaruar, i vdekur, i mare fund!

#LigjperqytetaretAntiligjperministrat#

Ministrja Elisa Spiropali u shfaq duke kërcyer, LSI i drejtohet me thirrjen

Më të lexuarat