BREAKING NEWS

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e Shëndetësisë jep detajet sa raste të reja janë shënuar 24 orët e fundit

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e
x

Politike

"Mision i përmbushur", kryeministri Rama nxjerr pamjet dhe jep mesazhin e fuqishëm

"Mision i përmbushur", kryeministri Rama nxjerr pamjet dhe jep

Kryeministri Rama e quan mision të përmbushur presidencën e OSBE-së nga Shqipëria në vitin 2020.

Rama shkruan se pas kësaj eksperience Shqipëria del më e fortë dhe më e respektuar ndërkombëtarisht.

“Mision i përmbushur prej ku Shqipëria del më e fortë dhe më e respektuar ndërkombëtarisht”, shkruan Rama.

"Mision i përmbushur", kryeministri Rama nxjerr pamjet dhe jep

 

Më të lexuarat