BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Politike

“Mjafton që të shkoni ne Surrel”, Komisioni Hetimor për Bechetti-in: T’i paguajë lekët Rama, jo shqiptarët, kaq duam ne

“Mjafton që të shkoni ne Surrel”, Komisioni Hetimor

Aksioni opozitar në këtë seancë plenare ka qenë pikërisht ngritja e një Komisioni Hetimor për çështjen Bechetti. Deputeti Enkelejd Alibeaj tha se me ngritjen e këtij Komisioni do të ndihmonte për të hedhur dritë në këtë aferë korruptive, siç e quan ai.

“50 euro do të paguhen nga xhepi i gjithsecilit për tekat e këtij, nuk mjafton rritja e çmimit të bukës, të karburantit, jo nuk mjaftojnë, policia e Edi Ramës i mësyu në mediat e vet, Engjell Agaci thërret Bechetti, të bëjmë dritë, pse urdhëroi policinë dhe prokurorinë,  pse urdhëroi Engjel Agacin, t’i paguajë Rama këto lekë, asnjë shqiptarë, vetëm një njeri, ka para ai, mjafton që të shkoni në Surrel”, tha Alibeaj.

Më të lexuarat