BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x
BREAKING NEWS

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi sherri mes autorit dhe 55-vjeçarit ku agravoi në përdorimin e armëve. Reagon Policia

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi
x
BREAKING NEWS

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po përgatit Vuçiç bashkë me Putin për Kroacinë, paralajmërohen trazira, ja si situata mund të përshkallëzohet në konflikt të armatosur

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po
x
BREAKING NEWS

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e kuqe” mes SHBA-së dhe Rusisë mund të ndezin Kosovën, Putin kërkon gjakderdhje në Ballkan

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e
x
BREAKING NEWS

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me teorinë e frikshme, ja si zyrtari i lartë rus po e përgatit terrenin për të marrë vendin e Vladimir Putinit

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me
x

Politike

Mobilizohet PD-ja/ Hap dyert për protestën, Berisha bën lëvizjen urgjente, zbardhet skenari

Mobilizohet PD-ja/ Hap dyert për protestën, Berisha bën

2 ditë para protestës së 7 korrikut, Partia Demokratike është mobilizuar tërësisht për të pasur një numër sa më të lartë qytetarësh edhe pse temperaturat e larta nuk janë në favor.

Të deleguarit dhe drejtuesit e Grupeve të Punës ka zbritur në terren për të zhvilluar takime me qytetarët dhe bëjnë thirrje për pjesëmarrje në protestë.

Gjatë ditëve të fundit kreu i PD, Sali Berisha ka zhvilluar takime me disa grupe interesi që i ka ftuar në protestë, duke nisur me emigrantët, të rinjtë, por edhe aktivistë të shoqërisë civile.

Një tjetër zgjidhje që PD ka bërë para kësaj proteste janë edhe thirrjet nga studentë dhe profesionistë të fushave të ndryshme të cilët nga foltorja e selisë blu bëjnë thirrje për të marrë pjesë në tubimin e 7 korrikut.

Më të lexuarat