BREAKING NEWS

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i bllokon fondet me vendim të prerë (Përplasja mes organizatës dhe Kongresit)

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i
x

Gossip

Moderatori i njohur shqiptar ‘nxehet’ me kolegen: Më shiko në sy kur flas, se ta mora telefonin ta bëra copash

Moderatori i njohur shqiptar ‘nxehet’ me kolegen: Më shiko

Moderatori Ermal Peçi është nxehur me kolegen e tij Ester Bylyku. Teksa ishte i ftuar në studion e emisionit “Glamour Zone”, që moderohet nga Bylyku, kjo e fundit po shikonte në telefon.

Në momentin që Peçi po u përgjigjej pyetjeve të moderators, e vuri re që kjo e fundit s’po e shikonte në sy dhe u nxeh.

Me humor, moderatori Ermal Peçi i tha Ester Bylykut që ta shikonte në sy kur fliste, sepse do t’ja bënte telefonin copash.


“Unë jam shumë qef që njerëzit të më shohin në sy, dhe do ta marr atë telefonin e do ta bej copash Ester Bylyku. Se na ke futur në një dhomë të errët ktu…”- tha Peçi dhe të dy filluan të qeshnin.