BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Politike

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së mesazh të fuqishëm në Tiranë: Hera e parë që...

"Moment i rëndësishëm!"/ Presidenti i KiE-së

Presidenti i KiE-së, Charles Michel, ditën e sotme u prit nga kryeminsitri i vendit, Edi Rama në samitin e BE-së që po mbahet në vendin tonë.

Michel u shprej në fjalën e tij se e ardhmja e fëmijëve të rajonit do të jetë e sigurt me Ballkanin Perëndimor brenda BE. Ai tha se është një moment shumë i rëndësishëm që një samit i tillë mbahet për herë të parë në një vend të rajonit.

Charles Michel: E ardhmja e fëmijëve tanë do të jetë e sigurt me BP në BE do të nënshkruajmë një marrëveshje për tarifat Romaning, është një hap i rëndësishëm. Mbështetja që duam për BP në raport me krizën energjitike, tregon agazhimin tonë për të përforcuar integrimin me rajonin. Është moment i rëndësishëm, hera e parë në rajon që kemi një takim të BE dhe BP. Ne jemi të bindur se e ardhmja e europës dhe e fëmijëve tane eshte me e sigurt me BP në BE.

Më të lexuarat