BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x
BREAKING NEWS

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin e fundit: Ja sa raste të reja janë regjistruar me Covid-19

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e
x

Politike

Pamjet që nuk u panë/ U takua me Oliver Varhelyi-n, shihni momentin pikant kur kryeministri Rama i kërkon që të heq maskën (FOTO)

Pamjet që nuk u panë/ U takua me Oliver Varhelyi-n, shihni momentin

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me komisionerin e BE për zgjerimin Oliver Varhelyi duke i dhënë atij dorën në shkallët e pallatit të Brigadave.

Teksa është afruar pranë tij, Rama i ka kërkuar të heqë maskën.

Varhelyi ka shkëmbyer një batutë me kreun e qeverisë dhe është futur në godinën ku po mbahet samiti i Ballkanit Perëndimor pa maskë.

Pamjet që nuk u panë/ U takua me Oliver Varhelyi-n, shihni momentin

Pamjet që nuk u panë/ U takua me Oliver Varhelyi-n, shihni momentin

Pamjet që nuk u panë/ U takua me Oliver Varhelyi-n, shihni momentin

Pamjet që nuk u panë/ U takua me Oliver Varhelyi-n, shihni momentin

Më të lexuarat