BREAKING NEWS

“Sulme kibernetike në Shqipëri, Berisha plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Janë të përfshirë edhe grupe nga Rusia dhe Serbia, ja pse Rama ua fsheh informacionet qytetarëve

“Sulme kibernetike në Shqipëri, Berisha plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të organizohen primaret në PD

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të
x
BREAKING NEWS

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por unë të vras me gurë”, Lorenc Vangjeli: Nën maskat e policëve, portreti i çdo shqiptari mosmirënjohës

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por
x
BREAKING NEWS

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja
x
BREAKING NEWS

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”, Artan Hoxha ngre shqetësimin e madh për Shkodrën: Nuk është vetëm krimi!

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”,
x
BREAKING NEWS

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA përfundon në SPAK

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA
x

Politike

“Momente të shfaqjes së fytyrës së vërtetë”, Romeo Kara i publikon Ilir Metës videon që po shpërndahet me shpejtësi dhe plas deklaratën e fortë: Fuks ordiner! Turpi është edhe...

“Momente të shfaqjes së fytyrës së

Juristi Romeo Kara ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale, deklaratën që bëri ish-Presidenti Ilir Meta, se ai gjithmonë i bie më të fortit.

Teksa publikon videon, Romeo Kara shkruan se kjo është fytyra e tij e vërtetë dhe turpi është jo vetëm i Metës, por edhe i atyre që e mbështesin.

“Momente te shfaqjes se fytyres se vertete, jo vetem te nje ishdeputeti, ishministri, ishkryeministri dhe ishpresidenti te ketyre 30 viteve, por te vete thelbit te kesaj elite politike postkomuniste, antivlere, antihumane, antishqiptare, e cila eshte vetem nje shprehje vulgariteti, shantazhi, shperdorimi te besimit dhe pervetesuese e pasurise publike.

Braktisem vlerat dhe morem te tatepjeten morale dhe ekonomike, duke perfunduar ne nivelin e Ilir Metes, nivelit më ordiner, qe mund te kete pasur ndonjehere drejtimi i nje shteti.

Turpi eshte jo vetem i tiji, por, edhe i atyre qe e serviren, suportuan dhe e mbajten ne pushtet, kete fuks ordiner, me probleme te renda psiqike dhe karakteri, pa perjashtuar edhe turpin tone, qe pranuam te biem nen nivelin e tij dhe e lejojme ate te flase ne emrin tone.

E ardhmja duhet dhe do t'i perkase se pari vetem nje alternative, asaj morale, ne perballje te plote dhe pa kompromis, me vulgaritetin 30 vjecar postkomunist.”, shkruan Romeo Kara.

Më të lexuarat