BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Politike

Momentet që nuk u panë në TV/ Opozita dhe maxhoranca ulen në një tavolinë, tërheq vëmendjen sjellja e Rudina Hajdarit (FOTO)

Momentet që nuk u panë në TV/ Opozita dhe maxhoranca ulen në

Menjëherë sapo u bë publik lajmi së opozita kishte mandatuar Oerd Bylykbashin dhe Petrit Vasilin për negociatat për Rreformën Zgjedhore, menjëherë dy ish-deputetët iu bashkuan tryezës së bisedimeve.

Ata iu bashkuan tryezës së rrumbullakët, ku pala tjetër është Damian Gjiknuri, bashkëkryetar i Komisionit të Posaçëm dhe Rudina Hajdari.

Në fotot e realizuara nga LSA, nuk ka munguar shtrëngimi i duarve me “kundërshtarin’ politik, Damian Gjiknuri.

Po ashtu bie në sy dhe ftohja me Rudina Hajdarin, e cila në foto duket që mban qëndrim karshi ish-kolegëve të opozitës.

Momentet që nuk u panë në TV/ Opozita dhe maxhoranca ulen në

Momentet që nuk u panë në TV/ Opozita dhe maxhoranca ulen në

Momentet që nuk u panë në TV/ Opozita dhe maxhoranca ulen në

Momentet që nuk u panë në TV/ Opozita dhe maxhoranca ulen në

Momentet që nuk u panë në TV/ Opozita dhe maxhoranca ulen në

Momentet që nuk u panë në TV/ Opozita dhe maxhoranca ulen në

Momentet që nuk u panë në TV/ Opozita dhe maxhoranca ulen në

Momentet që nuk u panë në TV/ Opozita dhe maxhoranca ulen në

Momentet që nuk u panë në TV/ Opozita dhe maxhoranca ulen në