BREAKING NEWS

Nis nga puna Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve / Zbulohet çfarë do të ndodhë me Sali Berishën

Nis nga puna Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve / Zbulohet
x

Politike

Monika Kryemadhi nxjerr sondazhet ‘live’ në emision: Ky do të jetë rezultati i zgjedhjeve të ardhshme

Monika Kryemadhi nxjerr sondazhet ‘live’ në emision: Ky do

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi deklaroi se në zgjedhjet e ardhshme, 55 përqind e shqiptarëve votojnë opozitën.

“85% e shqiptarëve nuk e votojnë Edi Ramën, 55% votojnë opozitën e bashkuar. 85 me 55 janë 30% që nuk janë pak. Sepse, kjo 30% është ai 30% që kërkon një punë shumë të madhe dhe pjesa më e madhe e tyre është gri që nuk kanë votuar prej më shumë se 20 vitesh”, tha Kryemadhi në emisionin Java.