BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Politike

Monika Kryemadhi zbulon bisedën e fundit me Lulzim Bashën: Dje kemi patur një diskutim të zjarrtë...

Monika Kryemadhi zbulon bisedën e fundit me Lulzim Bashën: Dje kemi

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zbuluar komunikimin për herë të fundit me kryedemokratin Lulzim Basha.

Ajo tha se ditën e djeshme, ka patur një diskutim të zjarrtë në lidhje me axhendën e fushatës.

Pjesë nga intervista në Fax News

Xhaxhiu: Kur keni komunikuar për herë të fundit me Bashën?

Kryemadhi: Ka qenë ditën e djeshme, kemi qenë në diskutime të zjarrta në lidhje me axhendën e fushatës, strategjinë e mesazheve që përcjellim dhe pikat e dobëta në disa zona.

Më të lexuarat