BREAKING NEWS

“Do ndodhë shumë shpejt”, Spartak Ngjela reagon pas deklaratës tronditëse të ish-këshilltarit Bolton dhe zbulon çfarë e pret presidentin

“Do ndodhë shumë shpejt”, Spartak Ngjela reagon pas
x

Politike

“Mos prisni të dal në duel më Ramën”, Lulzim Basha flet hapur, u tregon demokratëve dy gjërat që nuk i bën dot si kryeministri

“Mos prisni të dal në duel më Ramën”, Lulzim

Basha u premtoi fermerëve se do jenë 50 milionë euro në dispozicion për mbështetje infrastrukturore të bujqësisë nga qeveria që do jetë e drejtuar prej tij.Ai u kërkoi qytetarëve që të rezitojnë edhe pak kohë.

Basha gjithashtu iroinizoi kryeministrin duke thënë se ai nuk dilte dot në foto me Ronaldon dhe nuk i shkrinte dot njerëzit së qeshuri si ai.

“Nëse prisni të dal në duel me Ramën të zgjidh problemet, atëherë nuk kemi arritur asgjë.Unë nuk ju shkrij së qeshuri me batuta, as nuk bëj foto me Ronaldon. Unë punoj e përpiqem për ju.Ngrihuni shkoni dhe thyjeni atë në kutinë e votimit.Unë do vi tek ju e do ju qaj hallet, sepse në qeveri do vi me votën tuaj dhe jo me votën e kriminelëve”, është shprehur Basha.