BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja me koronavirus janë shënuar 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të
x

Politike

“Mua më rruan k**** Rama”, Murrizi acarohet keq dhe e lëshon sërish gojën

“Mua më rruan k**** Rama”, Murrizi acarohet keq dhe e

Deputeti Myslim Murrizi ka ftuar deputetët që të marrin tek Autoriteti i Dosjeve certifikatën që ata janë të pastër dhe nuk kanë qenë pjesë e Sigurimit të Shtetit.

Por ky postim i tij ka ngjallur shumë debate dhe një qytetar i shkruan se Edi Rama e ka gënjyer dhe i kujton se çfarë i ka thënë deputetit që një vit më parë. Por këtij reagimi ligjvënësi opozitar i është përgjigjur ashpër dhe me një fjalor jashtë etike.

“Ta kam then para 1 viti se do ta fus Edi Rama dhe kjo u ba rralitet ni qen që leh në derën e huaj e han ujku suksese në jet Z Murrizi”, i shkruan qytetari.

“Mua më rruan K… rahu rama dhe spurdhjakë mender demokratikas hajdutë”, i kthehet deputeti në koment qytetarit.

Kjo nuk është hera e parë që Murrizi flet me një gjuhë jashtë etike në publik. Pak kohë më parë deputeti u bë problem dhe shumë shoqata kërkuan dhe largimin e tij nga Kuvendi.

Më të lexuarat