BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Politike

“Mua më tregon ti? Ul kokën rri rehat aty”, përplasja Dvorani-Meta acaron Spartal Ngjelën, shpërthen keq nga gazetarit: Ore CIA është... (REPLIKAT)

“Mua më tregon ti? Ul kokën rri rehat aty”, përplasja

Avokati Spartak Ngjela dhe gazetari Bledian Koka janë përplasur lidhur me debatin e bujshëm mes e Ilir Metës me Ardian Dvoranit

Bledian Koka: Kush ia tha amerikanëve që ka patur një konflikt mes presidentit dhe Ardian Dvoranit dhe Dvorani është në anën e duhur të historisë.

Spartak Ngjela: Noc Rroku jua tha. Ore jeni në terezi

Bledian Koka: Pikërisht pra! Noc Rroku, për atë po flasim!

Spartak Ngjela: Ore CIA është prezente në Shqipëri, di edhe çfarë ha bukë ti. Mua më tregon ti, jam profesionist. Cia është në Shqipëri zotëri, present. Kot nuk lëvizin. Rrini, ulni kokën po të them, ul kokën rri rehat aty! Antiamerikan nuk dalin kudo…

Më tej debati vijon

Spartak Ngjela: Në qoftë se keni prova, dërgojuani me shkrim. Nuk bëhen këto në emisione televizive

Bledian Koka: Ne po citojmë fakte të institucioneve shtetërore, në qoftë se ato nuk vlejnë pastaj…

Spartak Ngjela: Nuk të ndërpreva! Dëgjo! Në s’të pëlqen ha gjuhën me dhëmbë! Dërgojani me shkrim, por po gënjyet, mbani përgjegjësi!

 

Më të lexuarat