BREAKING NEWS

"Akt i turpshëm dhe skandaloz"/ Sulmi ndaj Berishës, reagon ashpër ‘VATRA’

"Akt i turpshëm dhe skandaloz"/ Sulmi ndaj Berishës, reagon
x
BREAKING NEWS

Deklaroi se Gerti Shehu kishte probleme të shëndetit mendor, doktori merret në pyetje nga policia

Deklaroi se Gerti Shehu kishte probleme të shëndetit mendor, doktori
x
BREAKING NEWS

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës, reagon Met Rrumbullaku

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës,
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e objektit të shkatërruar, dyshohet se...

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet shkaku kryesorë, dyshohet se biznesmeni i njohur...

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon performancën, ja veprimi që bën Vuçiç (FOTO)

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon
x
BREAKING NEWS

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep shpresë: Nuk duhet pritur fundi

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep
x
BREAKING NEWS

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të shmangen spekulimet dhe...

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të
x

Politike

"Mundohen të fshijnë çdo informacionin"/ Inceneratori i Tiranës, akuzat nga Kryemadhi: Ja kush është pronari

"Mundohen të fshijnë çdo informacionin"/ Inceneratori

Në një intervistë në emisionin ‘Kjo Javë’, Monika Kryemadhi nuk i ka ndalur akuzat ndaj kryeministri Edi Rama. Kryemadhi u shpreh se kryeministri Rama është pronari i inceneratorit.

“Rama nuk mund të thotë që jo nuk i kam referuar se unë jam Klodian Zoto. Kryeministri i Shqipërisë është pronari i inceneratorit dhe ideatori i skemës së evazioni fiskal. Aq shumë i dhemb kjo kryeministrin saqë sot nuk na tregon transparencën e parave të Inceneratorit të Tiranës. Banda e inceneratorëve me në krye Edi Ramën, mundohen të fshijnë çdo informacionin. Intimidimi që i bëjnë Prokurorisë, Rama dhe Veliaj tregon që problemi i inceneratoreve është kryesor”, tha Kryemadhi.