BREAKING NEWS

BBC News konfirmon ekzistencën e vaksinave me çip të Bill Gates, miliarderi përgënjeshtron dhe akuzon mediat sociale

BBC News  konfirmon ekzistencën e  vaksinave me çip të Bill
x

Politike

Murrizi tregon prapaskenat: Ja kush na e kërkoi heqjen e koalicioneve parazgjedhore

Murrizi tregon prapaskenat: Ja kush na e kërkoi heqjen e koalicioneve

Deputeti Myslim Murrizi është shprehur se heqja e koalicioneve, nuk ka qenë një kërkesë e opozitës së re, por ka lënë të nënkuptuar që kjo dakordësi është arritur nga takimet që kanë zhvilluar mes opozitës dhe kryeministrit Edi Rama. Pra, ky i fundit u ka pranuar kërkesën për hapje të listës, në këmbim të ndalimit të koalicioneve parazgjedhore.

"Heqjen e koalicioneve na e ka kërkuar mazhoranca, s'ka qenë kërkesë e imja", tha Murrizi në Report Tv.

Më të lexuarat