BREAKING NEWS

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i Lulzim Bashës me ambasadorët e SHBA, BE dhe Britanisë

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i
x

Politike

Nano e pyet nëse e ka bërë testin për koronavirusin? Kryeministri Rama i përgjigjet prerë

Nano e pyet nëse e ka bërë testin për koronavirusin?

Moderatori Mustafa Nano ka pyetur kryeministrin Rama nëse e ka bërë testin e koronavirusit.

Rama tha se kjo nuk ka ndodhur pasi nuk ka patur simptoma.

Edi Rama: Jo. Mendoj se nuk duhet të testohet kush nuk ka simptoma, por gjithkush duhet të sillet njësoj sikur e ka koronavirusin.

Pjesë nga intervista

Mustafa Nano: Keni bërë ndonjë testim?

Edi Rama: Jo. Mendoj se nuk duhet të testohet kush nuk ka simptoma, por gjithkush duhet të sillet njësoj sikur e ka koronavirusin.

Më të lexuarat