BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Politike

Nano tregon goditjen e rëndë që do të marrë Partia Demokratike

Nano tregon goditjen e rëndë që do të marrë Partia

Analisti Mustafa Nano ka komentuar zhvillimet politike te Partia Demokratike.

Sipas Nanos e vetmja zgjedhje që të mos përçahet PD është gjetja e një gjuhe të përbashkët mes Bashës dhe Berishës, gjë që siç u shpreh analisti është vështirë të ndodhë.

“Kam përshtypjen që edhe pa i parë këto po ndodh ajo që prisja. PD do ndahet në dy pjesë. Berisha e ka këtë fuqi dhe të gjithë duhet t’ia njohin fuqinë brenda PD. Përfundimisht PD do të përçahet dhe nuk mund të mbetet një. Vetëm nëse gjendet gjuha e përbashkët gjë që është vështirë të ndodhë. Un nuk shoh rrugë që këta të bashkohen dhe PD e shoh të përçarë”, tha Nano nga studio e lajmeve të MCN TV.

Më të lexuarat